Accu tafellamp van rvs
Voorraad: 4713
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Hoogte product | 208 mm |
|---|---|
| Diameter product | 89 mm |
| Materiaal | Eisen, Kunststoff (ABS), Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 0,36 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 94052190900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 50 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L3) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 10 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 15 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 15 |