Allround breekmes
Voorraad: 5540
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 165 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 21 mm |
| Hoogte product | 42 mm |
| Materiaal | Edelstahl, Kunststoff (ABS) |
| Gewicht | 0,178 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82119300000 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 8 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |