Aluminium Wandklok
Voorraad: 874
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 27 mm |
|---|---|
| Diameter product | 300 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,44 kg |
| Batterij | UM3 |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 91031000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 10 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |
- Article is designed for private use.
- Protect from shocks and strong vibrations
- Protect from moisture and wetness
- Remove the battery when not in use or in storage
- Remove used batteries immediately and dispose of them in accordance with regulations
- Do not carry out any repairs to the product yourself, but return it to a specialist workshop
- Improper use and modifications to the product can lead to defects