Anti-stress pen van aluminium
Voorraad: 4455
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 150 mm |
|---|---|
| Diameter product | 10 mm |
| Materiaal | Aluminium, Bambus |
| Gewicht | 0,017 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96081092000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 500 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |