Backgammon - schaken - damspel
Voorraad: 2531
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Houten reisspellenset met backgammon, schaken en dammen. Wij drukken uw reclame af boven de dop.
Algemeen
| Lengte product | 190 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 102 mm |
| Hoogte product | 33 mm |
| Materiaal | Holz |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 95049080000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 15 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruk (S2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 80 |
| Hoogte drukpositie 2 | 15 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |
- Caution! Not for children under 3 years! Choking hazard. Contains small parts