Bamboe bord
Voorraad: 21727
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Bamboe bord voor snacks of ontbijt. We graveren je reclame in een hoek.
Algemeen
| Lengte product | 220 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 140 mm |
| Hoogte product | 10 mm |
| Materiaal | Bambus |
| Gewicht | 0,225 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 44191100000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 40 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 40 |