Bamboe zaklamp
Voorraad: 3948
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 115 mm |
|---|---|
| Diameter product | 33 mm |
| Materiaal | Aluminium, Bambus |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Batterij inclusief | |
| Batterij | Li-Ionen |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85131000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 10 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |