Bandana Loop sjaal
Voorraad: 8795
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 480 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 255 mm |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 0,033 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 61178080000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 80 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 80 |
| Hoogte drukpositie 2 | 80 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 300 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |