Bladwijzer met plakbriefjes
Voorraad: 9547
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Bamboe boekenlegger met plakbriefjes (25 stuks per stuk) en cm-schaalverdeling. Wij graveren uw reclame in de cirkel.
Algemeen
| Lengte product | 215 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 66 mm |
| Hoogte product | 4 mm |
| Materiaal | Bambus, Papier |
| Gewicht | 0,014 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48201030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Druk (T2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 30 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 500 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |