COB bouwlamp
Voorraad: 2053
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 137 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 40 mm |
| Hoogte product | 102 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,213 kg |
| Batterij | AA |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 94054231000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Doming, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 20 |
| Hoogte drukpositie 1 | 7 |
| Drukgroep 2 | Doming (DC0) |
| Afbeelding printpositie 2 | 38 |
| Hoogte drukpositie 2 | 10 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 16 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 16 |