CrisMa Rucksack
Voorraad: 379
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 340 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 160 mm |
| Hoogte product | 460 mm |
| Materiaal | Polyurethan (PU) |
| Gewicht | 0,573 kg |
| Volume | 14 |
| Merk | CrisMa |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42029291900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 150 |
| Hoogte drukpositie 1 | 100 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 20 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 20 |