CrisMa waterpas
Voorraad: 5244
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Aluminium waterpas met drie libellen (horizontaal, verticaal en 45°), magnetische voet en schaalverdeling van 40 cm. Wij graveren uw reclame op de waterpas.
Algemeen
| Lengte product | 400 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 21 mm |
| Hoogte product | 49 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Gewicht | 0,272 kg |
| Merk | CrisMa |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 90318020000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |