Emaille beker
Voorraad: 12147
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Hoogte product | 128 mm |
|---|---|
| Diameter product | 92 mm |
| Materiaal | Eisen, Glas |
| Gewicht | 0,294 kg |
| Volume | 0.65 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 73239200000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Keramiektransfer |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Keramiektransfer (C3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 65 |
| Hoogte drukpositie 1 | 100 |
| Drukgroep 2 | Keramiektransfer (C5) |
| Afbeelding printpositie 2 | 230 |
| Hoogte drukpositie 2 | 100 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |