FFP2 Masker
Voorraad: 17830
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 160 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 120 mm |
| Materiaal | Baumwolle, Non-Woven |
| Gewicht | 0,009 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 63079098100 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 1000 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |