Ferraghini Paraplu van RPET
Voorraad: 1593
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Hoogte product | 875 mm |
|---|---|
| Diameter product | 1050 mm |
| Materiaal | |
| Gewicht | 0,506 kg |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 66019920000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, Zeefdruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 200 |
| Hoogte drukpositie 1 | 150 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruktransfer (TT2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 150 |
| Hoogte drukpositie 2 | 100 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | Tasje |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 24 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 12 |