Ferraghini balpen
Voorraad: 1444
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 145 mm |
|---|---|
| Diameter product | 12 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Type vulling | Grote vulling |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96081092000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
Verpakking
| Type verpakking | Doos |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |