Ferraghini metalen schrijfset
Voorraad: 192
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 160 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 60 mm |
| Hoogte product | 23 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 0,165 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Type vulling | Grote vulling |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96085000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren op 2 delen (L4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 20 |
| Hoogte drukpositie 1 | 3 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 20 |
| Hoogte drukpositie 2 | 3 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Doos |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |