Ferraghini opvouwbare paraplu met handvat
Voorraad: 1747
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 600 mm |
|---|---|
| Diameter product | 1000 mm |
| Materiaal | Pongee |
| Gewicht | 0,435 kg |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 66019100000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 150 |
| Hoogte drukpositie 1 | 100 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybag |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 48 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 12 |