Ferraghini pen van metaal
Voorraad: 4340
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 143 mm |
|---|---|
| Diameter product | 12 mm |
| Materiaal | Edelstahl |
| Gewicht | 0,04 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96081092000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |