Ferraghini schrijfset AA1950
Algemeen
| Lengte product | 193 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 74 mm |
| Hoogte product | 32 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht | 0,235 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Type vulling | Metallgroßraummine |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96085000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren op 2 delen (L4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 7 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 30 |
| Hoogte drukpositie 2 | 7 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Doos |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |