Ferraghini schrijfset mat
Voorraad: 2281
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Ferraghini schrijfset in elegant mat geborsteld metaal. De set bestaat uit een blauwe biros met draaimechanisme en een rollerball. Uw reclame graveren we op beide schrijfwaren naast de clip.
Algemeen
| Lengte product | 181 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 86 mm |
| Hoogte product | 37 mm |
| Materiaal | Papier, Recyceltes Aluminium |
| Gewicht | 0,233 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Type vulling | Metallsystemmine |
| Merk | Ferraghini |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96085000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren op 2 delen (L4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 25 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 60 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 30 |