Fietsreparatieset
Voorraad: 1617
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 128 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 65 mm |
| Hoogte product | 23 mm |
| Materiaal | Kunststoff, Metall |
| Gewicht | 0,086 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82060000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
| Drukgroep 2 | Digitale druk (DC1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 50 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |