Glazen drinkset
Voorraad: 386
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 260 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 237 mm |
| Hoogte product | 283 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | 3,28 kg |
| Volume | 4 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 70134999000 |
Druk
| Soorten bedrukking | etikettendruk, Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Etiket > 30cm² (ETN2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 80 |
| Hoogte drukpositie 2 | 80 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 4 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 4 |