Heupfles RVS met 2 bekertjes
Voorraad: 3129
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Hoogte product | 146 mm |
|---|---|
| Diameter product | 52 mm |
| Materiaal | Edelstahl |
| Gewicht | 0,166 kg |
| Volume | 0.23 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 73239300900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 30 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 20 |
| Hoogte drukpositie 2 | 10 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 48 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 48 |