Hoogwaardige multitool van RVS
Voorraad: 2227
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 78 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 27 mm |
| Hoogte product | 165 mm |
| Materiaal | Edelstahl |
| Gewicht | 0,411 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82032000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 15 |
| Hoogte drukpositie 1 | 5 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 20 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | im Etui |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 60 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 20 |