Kaasrasp
Voorraad: 4262
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 232 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 58 mm |
| Hoogte product | 23 mm |
| Materiaal | Bambus, Edelstahl |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82055100000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 10 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 100 |