Kabel box
Voorraad: 8090
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 65 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 59 mm |
| Hoogte product | 29 mm |
| Materiaal | Kunststoff |
| Gewicht | 0,055 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85444290900 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 45 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
| Drukgroep 2 | Digitale druk (DC1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |
- Caution! USB cable contains small parts - choking hazard! Keep out of the reach of children at all times!
- Please do not expose the item to moisture or extreme temperatures.
- Only use a damp cloth for external cleaning.
- Avoid knocks and do not apply force to the product.
- Only use the cable for suitable devices.