Karaf van glas
Voorraad: 950
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 247 mm |
|---|---|
| Diameter product | 110 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Volume | 1.35 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 70134999000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Keramiektransfer, Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 50 |
| Drukgroep 2 | Keramiektransfer (C1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 70 |
| Hoogte drukpositie 2 | 60 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 6 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 6 |