Kerstmuts
Voorraad: 750
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Gebreide kerstmuts van acryl. We drukken je advertentie op de achterkant.
Algemeen
| Lengte product | 225 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 10 mm |
| Hoogte product | 285 mm |
| Materiaal | Polyacrylonitril (PA |
| Gewicht | 0,069 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 65050090900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Borduren, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 80 |
| Hoogte drukpositie 1 | 60 |
| Drukgroep 2 | Stick < 20 cm² (HF) |
| Afbeelding printpositie 2 | 60 |
| Hoogte drukpositie 2 | 40 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |