Kerstsokken
Kerstsokken met rendiermotief en antislipzool. De zachte pluche binnenkant zorgt voor heerlijk warme voeten. Geschikt tot EU maat 41. Comfortabel en antislip – voor een feestelijke sfeer. Wij drukken uw reclame op één van de sokken.
Algemeen
| Lengte product | 230 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 80 mm |
| Hoogte product | 270 mm |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 95051090000 |
Druk
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT2) |
|---|---|
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 80 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [51-200cm²] (DTF2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 80 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |