Kleurboek
Voorraad: 22080
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 205 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 207 mm |
| Hoogte product | 15 mm |
| Materiaal | Karton |
| Gewicht | 0,187 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96091090000 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk, Zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 50 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruk (S1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 100 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 46 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 23 |
- Caution! Not for children under 3 years! Choking hazard. Contains small parts