Koffie kopje
Voorraad: 11843
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 85 mm |
|---|---|
| Diameter product | 90 mm |
| Materiaal | Keramik |
| Gewicht | 0,454 kg |
| Volume | 0.3 |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 69120029109 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk, Keramiektransfer |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 35 |
| Hoogte drukpositie 1 | 35 |
| Drukgroep 2 | Keramiektransfer (C1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 70 |
| Hoogte drukpositie 2 | 60 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 36 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 12 |