Kunststof pen
Voorraad: 8831
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Onze kunststof balpen met blauwschrijvende vulling en opvallende clip is niet alleen een praktisch schrijfinstrument, maar ook een aantrekkelijk relatiegeschenk. Met uw logo op de huls of de clip wordt deze balpen een individueel en opvallend promotiemiddel.
Product hoogtepunten:
Hoogwaardig ontwerp: De balpen onderscheidt zich door zijn opvallende ontwerp, vooral door de clip, die hem een unieke uitstraling geeft.
Blauwschrijvende vulling: De blauwe vulling zorgt voor een aangename en gemakkelijk leesbare schrijfervaring.
Duurzaam en betrouwbaar: Deze balpen is gemaakt van hoogwaardig kunststof om een lange levensduur en betrouwbare prestaties te garanderen.
Reclamemogelijkheden: We bieden u de mogelijkheid om uw logo ofwel op de huls ofwel op de clip van de balpen te plaatsen. Hierdoor komt uw merk echt naar voren.
Algemeen
| Lengte product | 140 mm |
|---|---|
| Diameter product | 10 mm |
| Materiaal | Kunststoff (ABS) |
| Gewicht | 0,009 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Type vulling | Kunststoffmine |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96081092000 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
| Drukgroep 2 | Druk (T2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 6 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 1000 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |