Kurk placemet
Voorraad: 7424
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 400 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 300 mm |
| Hoogte product | 3 mm |
| Materiaal | Kork |
| Gewicht | 0,093 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 45049080900 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, Lasergraveren, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 60 |
| Hoogte drukpositie 1 | 50 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [51-200cm²] (DTF2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 100 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |