Kuschelige Weihnachtssocken
Voorraad: 1586
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Kuschelige Weihnachtssocken aus Polyester schenken warme Füße und Wohlgefühl an kalten Wintertagen. Dank One Size passen Sie jedem und sind ideal zum Verschenken. Ihre Werbung drucken wir auf eine Socke.
Algemeen
| Lengte product | 108 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 20 mm |
| Hoogte product | 430 mm |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 95051090000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, etikettendruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 80 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [51-200cm²] (DTF2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 80 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |