Laptoptrugzak
Voorraad: 403
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 390 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 150 mm |
| Hoogte product | 280 mm |
| Materiaal | Mikrofaser |
| Gewicht | 0,78 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42029298900 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruktransfer (TT3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 200 |
| Hoogte drukpositie 1 | 80 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [51-200cm²] (DTF2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 200 |
| Hoogte drukpositie 2 | 80 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 20 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |