Laserpointer + LED met pen
Voorraad: 12089
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Onze metalen laserpointer met geïntegreerde LED-licht en een blauwschrijvende balpen is een multifunctioneel schrijfinstrument dat wordt geleverd in een aantrekkelijke fineerdoos. Uw reclame wordt gelaserd aan de rechterkant van de clip van de balpen, om ervoor te zorgen dat uw merk stijlvol en duurzaam wordt gepresenteerd.
Producthoogtepunten:
Metalen laserpointer: De geïntegreerde laserpointer is ideaal voor presentaties en lezingen.
Geïntegreerd LED-licht: Het ingebouwde LED-licht biedt extra functionaliteit, bijvoorbeeld voor het verlichten van documenten.
Blauwschrijvende balpen: De balpen heeft een blauwe grootvuller voor een soepele schrijfervaring.
Fineerdoos: De fineerdoos geeft de set een aantrekkelijke en hoogwaardige uitstraling.
Reclameplaatsing: Uw reclame wordt gelaserd aan de rechterkant van de clip van de balpen, om ervoor te zorgen dat uw merk stijlvol en duurzaam wordt gepresenteerd.
Algemeen
| Lengte product | 136 mm |
|---|---|
| Diameter product | 9 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,091 kg |
| Batterij inclusief | |
| Batterij | LR41 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 90132000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitale opdruk, Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
| Drukgroep 2 | Digitale druk (DC2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 10 |
- The laser beam must not be directed at people, as the laser radiation is harmful to the human eye
- Do not look into the direct or reflected beam
- If the laser beam hits the eye, consciously close your eyes and immediately move your head out of the beam
- Manipulation or modifications to the laser device are not permitted
- These instructions for use must be kept and passed on when the product is passed on
- Laser radiation - do not look into the beam
- Laser class 2 - according to DIN EN 60825-1:2008-05