Liniaal van bamboe
Voorraad: 994
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Lengte product | 307 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 28 mm |
| Hoogte product | 3 mm |
| Materiaal | Bambus |
| Gewicht | 0,018 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 90178010000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 100 |
| Hoogte drukpositie 1 | 15 |
Verpakking
| Type verpakking | nicht einzeln verpackt |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 500 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |