Luchtbevochtiger
Voorraad: 18371
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Hoogte product | 118 mm |
|---|---|
| Diameter product | 69 mm |
| Materiaal | Kunststoff (ABS), Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 0,103 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 85167970900 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 35 |
| Hoogte drukpositie 1 | 35 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 160 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 160 |
- Avoid contact with liquids
- Do not dispose of the appliance in a fire
- Keep the appliance away from children and pets
- Do not modify or open the appliance
- Only use the connections for their intended purpose
- In the event of heat, discolouration, deformation or other faults during charging or storage, do not continue to use the device
- The manual is part of the product and must be retained