Mark Twain pen
Voorraad: 116
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Onze hoogwaardige Mark Twain draaibalpen met een grote vulling die in blauw schrijft, wordt geleverd in een etui dat speciaal is afgestemd op de pen en dat opvalt door zijn zwarte lakafwerking. Uw reclame wordt op het etui gedrukt om uw merk stijlvol te presenteren.
Producthoogtepunten:
Mark Twain draaibalpen: De pen is van de hoogste kwaliteit en voorzien van een grote blauwe vulling voor een soepele schrijfervaring.
Chique etui: Het etui valt op door zijn zwarte lakafwerking en biedt een stijlvolle presentatieoptie voor de pen.
Reclameaanbrenging: Uw reclame wordt op het etui gedrukt om te zorgen dat uw merk op een elegante manier wordt gepresenteerd.
Algemeen
| Lengte product | 146 mm |
|---|---|
| Diameter product | 11 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,431 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Merk | Mark Twain |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96081092000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T4) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Lasergraveren (L2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 35 |
| Hoogte drukpositie 2 | 3 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |