Mark Twain pen
Voorraad: 2697
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Onze hoogwaardige Mark Twain metalen draaibalpen is een elegant schrijfinstrument, dat zich onderscheidt door eenvoudige elegantie en aantrekkelijke acrylverpakking. Uw reclame wordt per lasergravure rechts van de clip op de balpen aangebracht.
Product hoogtepunten:
Hoogwaardig metaal: De balpen is gemaakt van hoogwaardig metaal, wat zorgt voor een luxe uitstraling en duurzaamheid.
Draaimechanisme: Het draaimechanisme maakt een eenvoudige en comfortabele uitschuiving van de penpunt mogelijk wanneer u de balpen wilt gebruiken.
Acrylverpakking: De meegeleverde acrylverpakking dient niet alleen als opbergmiddel, maar ook als presentatiemiddel en benadrukt de kwaliteit van de balpen.
Reclame: Uw reclame wordt per lasergravure rechts van de clip op de balpen aangebracht, om ervoor te zorgen dat uw merk stijlvol en duurzaam wordt gepresenteerd.
Algemeen
| Lengte product | 138 mm |
|---|---|
| Diameter product | 12 mm |
| Materiaal | Metall |
| Gewicht | 0,171 kg |
| Inktkleur | Blauw |
| Merk | Mark Twain |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96081092000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 35 |
| Hoogte drukpositie 1 | 6 |
| Drukgroep 2 | Druk (T4) |
| Afbeelding printpositie 2 | 50 |
| Hoogte drukpositie 2 | 20 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 4 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |