Markeerstickers
Voorraad: 5302
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 102 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 129 mm |
| Hoogte product | 28 mm |
| Materiaal | Papier, Polyurethan (PU), PVC |
| Gewicht | 0,245 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48209000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
Verpakking
| Type verpakking | Polybeutel |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |