Mini textmarkerset
Voorraad: 6569
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 70 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 18 mm |
| Hoogte product | 72 mm |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Gewicht | 0,039 kg |
| Type vulling | Metallmine |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 96082000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | tampondruk, digitaaldruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 20 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 20 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 200 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 100 |