Mok van keramiek
Voorraad: 8222
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: 10-15 Tage
Algemeen
| Hoogte product | 95 mm |
|---|---|
| Diameter product | 88 mm |
| Materiaal | Keramik |
| Gewicht | 0,345 kg |
| Volume | 0.4 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 69120029109 |
Druk
| Soorten bedrukking | Keramiektransfer |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Keramiektransfer (C1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 5 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 15 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 48 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 48 |