Multitool schroevendraaier set
Voorraad: 3238
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 72 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 35 mm |
| Hoogte product | 18 mm |
| Materiaal | Bambus, Edelstahl |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 82032000000 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 8 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 120 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 20 |