Notitieblokje met 100 vel en markeerstickers
Voorraad: 508
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 85 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 100 mm |
| Hoogte product | 20 mm |
| Materiaal | Papier |
| Gewicht | 0,098 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48201030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | etikettendruk, tampondruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T3) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 50 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Etiket > 30cm² (ETN2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 90 |
| Hoogte drukpositie 2 | 60 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 100 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 50 |