Notitieboekje van karton
Voorraad: 134
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 153 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 18 mm |
| Hoogte product | 212 mm |
| Materiaal | Metall, Papier |
| Gewicht | 0,251 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48201030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, Zeefdruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 150 |
| Hoogte drukpositie 1 | 100 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [51-200cm²] (DTF2) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 100 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |