Notitiesetje met markeerstikkers en zelfklevende velletjes
Voorraad: 26113
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 95 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 34 mm |
| Hoogte product | 77 mm |
| Materiaal | Papier |
| Gewicht | 0,066 kg |
| Merk | MCollection |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 48201030000 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, tampondruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Druk (T2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 4 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 30 |
| Drukgroep 2 | Zeefdruktransfer (TT1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 40 |
| Hoogte drukpositie 2 | 30 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 5 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton-/Papierhülle |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 50 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 25 |