Nylon schrijfmap
Voorraad: 5461
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Standard
Algemeen
| Lengte product | 255 mm |
|---|---|
| Breedte artikel | 340 mm |
| Hoogte product | 25 mm |
| Materiaal | Polyester |
| Gewicht | 0,68 kg |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 42029298900 |
Druk
| Soorten bedrukking | digitaaldruk, Zeefdruk, zeefdruk |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Zeefdruk (S1) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 150 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
| Drukgroep 2 | Digitaaldruk [>50cm²] (DTF1) |
| Afbeelding printpositie 2 | 100 |
| Hoogte drukpositie 2 | 50 |
| Aantal mogelijk kleuren drukgroep 2 | 1 |
Verpakking
| Type verpakking | Non-Woven pouch |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 20 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 5 |