Opvouwbare drinkbeker van RVS
Voorraad: 3379
Details tonen
Beschikbaar, levertijd: Express
Algemeen
| Hoogte product | 33 mm |
|---|---|
| Diameter product | 78 mm |
| Materiaal | Edelstahl |
| Gewicht | 0,144 kg |
| Volume | 0.25 |
| Land van herkomst | China |
| Statistieknummer | 73239300900 |
Druk
| Soorten bedrukking | Lasergraveren |
|---|---|
| Drukgroep 1 | Lasergraveren (L2) |
| Aantal mogelijke kleuren drukgroep 1 | 1 |
| Breedte printpositie 1 | 40 |
| Hoogte drukpositie 1 | 40 |
Verpakking
| Type verpakking | Karton |
|---|---|
| Hoeveelheid grootverpakking | 80 |
| Hoeveelheid kleinverpakking | 8 |